• image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
077-230-7147

קופירייטינג אנגלית

לשמחתנו, קופירייטינג בכלל וגם קופירייטינג אנגלית בפרט כבר לא נלקחים כמובנים מאליהם במחוזותינו. בעולם אינטרנטי בו ניתן להשיג כותבים מהודו או הפיליפינים (או חובבנים מישראל), בעלות מצחיקה ואיכות מביכה, מבינים יותר ויותר לקוחות שלא כל אחד יכול לכתוב קופירייטינג איכותי, תדמיתי ומניע ופעולה.

היום, לאחר שנים בהן התנסו לקוחות רבים בשירותי קופירייטינג זולים ואנונימיים באמצעות הרשת – זכו לתוצאות עגומות מבחינת איכות הכתיבה והתאכזבו קשות – אנו רואים חזרה לשירותי קופירייטינג איכותיים כפי שמציעה חברתנו. אחרי הכל, איש אינו מעוניין בטקסט, זול ככל שיהיה, בעברית או באנגלית, שמבריח את הלקוחות הפוטנציאליים – אם מהאתר הספציפי, ואם מרכישות ברשת בכלל, בייחוד לאחר שהושקעו מאמצים אדירים במשיכתם לאתר (רכש מדיה, פרסום בגוגל ועוד).

הקופירייטינג שלנו, שנכתב על ידי כותבים ילידי ארה"ב או אנגליה ומנוהלים על ידי אבירם פידל, זוכה גרין קארד עבור מצוינות בפרסום ופרסים נוספים בתעשייה, שעבד עבור HBO ו-CNN SHOWBIZ TODAY, מבטיח לכם תוצאות שיגרמו ללקוחות לחזור שוב ושוב ושוב.

אנו בקופירייטינג אקספרס, פרויקט בבעלות פידל אינטרנט אנד מרקטינג מאז 1999, מבטיחים לכם את אותו שירות ואותה איכות של כתיבה לאינטרנט ולחומרי אופליין שלה זכו לקוחותינו לחומרי הפרסום שלהם במדיה הוותיקה והיקרה יותר – בעיתונות, בטלוויזיה וברדיו. כי גם באינטרנט וגם בחומרי שיווק דוגמת ברושורים, פרוספקטים וניוזלטרים, תמיד כדאי להפקיד את העבודה בידיהם של בעלי המלאכה והמקצוע המתאימים.

קופירייטינג אנגלית מבית קופירייטינג אקספרס

חברת פידל אינטרנט & מרקטינג המפעילה את פרויקט קופירייטינג אקספרס על עשרות כתוביות, היא מחברות השיווק והאינטרנט המנוסות בארץ בעבודה מול מגוון חברות מכל המגזרים. בין השאר סיפקה החברה קופירייטינג בעברית ובאנגלית עבור: HBO, אייר קנדה, נורטל, בזק, בנק הפועלים, פליינג קרגו, דיוה בגדי ים, דראקו ורבים רבים נוספים (לרשימת הלקוחות לחץ כאן).

מאחורי קופירייטינג אקספרס וחברת פידל אינטרנט אנד מרקטינג עומד אבירם פידל, לשעבר קופירייטר בכיר במק'אן אריקסון, פוגל אוגילבי, מד דוגס אנד אינגלישמן ונוספים. עם ניסיון של כעשרים שנה מאז 1993 כקופירייטר עבור חברות ענק לצד חברות הזנק הפועלות בשוקי העולם מעניקה החברה את שירותי הקופירייטינג האיכותיים ביותר שניתן לקבל בישראל. לא עוד כותבים טכניים המנסים להשתעשע בכתיבה שיווקית על חשבונכם. אצלנו תקבלו מעטפת שיווקית מלאה לכל טקסט, כולל כותרות ממזריות וחכמות, טקסט קולח ואמרות השזורות בטקסט ומותאמות לקהל היעד כך שיהדהדו במוחו זמן רב לאחר שיעזוב את אתרכם או יקרא את החומר השיווקי ששלחתם אליו.

חודרים לשווקים דוברי אנגלית?

בין אם מדובר בקופירייטינג שיווקי, בכתיבת מאמרים לקידום אתרים, או בכתיבת מאמרים למגזינים מקצועיים וטרייד ג'ורנלז, באמצעותנו יכולה העבודה כולה להתבצע מכאן בארץ. ביכולתנו לספק איכויות כתיבה שיעבירו את המסרים שלכם לקהלים אנגלו-סקסיים בבריטניה או בארה"ב, באמצעות כותבים מנוסים (האמת היא שעל פי רוב מדובר בכותבות), ילידי אותן קהילות.

יכולות הקופירייטינג שלנו יאפשרו לכם להגיש בגאווה דפי אתר, מצגות, שמות וסיסמאות ושלל חומרי שיווק איכותיים תוך ידיעה וודאית שאלו אינם נופלים מרמת חומרי המתחרים שלהם ופעמים רבות אף עולים עליהם. הדבר נכון לא רק לבריטניה ולארה"ב אלא גם עבור אוסטרליה וניו- זילנד, קנדה, דרום אפריקה וכל שאר המדינות דוברות האנגלית.

בחירת שם או אמנות ה-NAMING וה-DOMAINING

לעתים קרובות על רקע מצוקה בשוק הדומיינים, עקב החדרת חברה חדשה או מסיבות אחרות דוגמת REBRANDING, קיים צורך גדול באיתור שם מתאים לחברה, למוצר או לשירות. פעמים רבות אותו שם יהיה זהה או בעל דמיון מתוחכם לשם הדומיין עבור אתר אותה חברה. היות שבמיוחד בשוק הדוט קום רוב השמות הקליטים ובכלל שמות המכילים עד 9 תווים כבר תפוסים מזמן, הדרך הנכונה ביותר למצוא את השם שיקלע לטעמכם ויכיל את תמצית המוצר והמסר, יחד עם קליטות מושלמת לאוזן הלקוחות הפוטנציאלים, היא פנייה לשירותינו. בין שנזדקק ל'המצאת הגלגל מחדש' – כלומר בקופירייטינג שהלכה למעשה ימציא שם דומיין ו/או מותג מתאים ומוצלח מאפס ובין שנעניק טוויסט מתוחכם לשם החברה הקיים, מובטח לכם שתקבלו פתרון אלגנטי ואיכותי.

בנוסף, מלבד לשירותי הקופירייטינג מעניקה החברה מגוון שירותי שיווק באינטרנט המתאימים לפנייה לשווקים הבינלאומיים, לרבות קידום אורגני בדוט קום, ניהול פעילות בפורומים ייעודיים, ניהול פעילות בפייסבוק, ניהול קמפיינים ממומנים בגוגל, יאהו, בינג ועוד ומציעה סל שירותים רחב המבטיח תוצאות לאורך זמן. בנוסף, באמצעות הסטודיו מציעה החברה שלל שירותי בניית תדמית – כולל מיתוג מלא, קופירייטינג בעברית, קופירייטינג אנגלית, ובניית קונספט לקמפיינים נקודתיים ומבצעים.

אם אתם מחויבים להצלחה, וזקוקים לשירותי קופירייטינג באנגלית או בעברית אל תישארו מאחור. צרו קשר כעת ובואו להימנות עם מעגל הלקוחות המצומצם של החברה בדרך להצלחה.

קופירייטינג אנגלית לדוגמה עבור פרופיל חברה לחברת DRACO הקלק

קופירייטינג אנגלית לדוגמה עבור WHITE PAPER לחברת ADYOUNET הקלק

קופירייטינג אנגלית לדוגמה עבור מאמר לקידום SEO למיזם תיירות רפואית הקלק

קופירייטינג אנגלית לדוגמה עבור ברושור מפיצים לחברת VASA הקלק

קופירייטינג אנגלית לדוגמה עבור מייל אוטו-ריספונדר למיזם IVF4U הקלק

קופירייטינג אנגלית לדוגמה עבור מיניסייט לבי"ח JINEMED איסטנבול הקלק

 

 

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image